null

Tryskací pistole SSP-SAV

Tryskací pistole SSP-SAV je určená pro pískovací materiál se zrnitostí do 0,8 mm. Dlouhá pískovací tryska zajistí vysokou účinnost a zrychlení tryskacího prostředku. Pistole je doplněná o spodní nádobku o objemu 1 l s bajonetovým závitem umožňujícím rychlé naplnění.

Technické informace
Průměr trysky: 5 mm
Spotřeba vzduchu: 280 l/min
Pracovní tlak: 7 bar
Hmotnost: 800 g

null

Tryskací pistole SSP-Strahlfix

Tryskací pistole SSP-Strahlfix je určená pro pískovací materiál se zrnitostí do 0,8 mm. Dlouhá pískovací tryska zajistí vysokou účinnost. Pistole je doplněná o spodní nádobku o objemu 1 l s bajonetovým závitem umožňujícím rychlé naplnění.

Technické informace
Průměr trysky: 5 mm
Spotřeba vzduchu: 150 l/min
Maximální zrnitost: 0,8 mm
Hmotnost: 640 g

null

Pistole SSP-Strahlfix Staubfrei

Tryskací pistole SSP-Strahlfix Staubfrei je určená pro pískovací materiál se zrnitostí do 0,8 mm. Disponuje různými nástavci a záchytným vakem, zachycený prostředek lze znovu použít. Pistole je doplněná o nádobku o objemu 1 l s bajonetovým závitem umožňujícím rychlé naplnění.

Technické informace
Průměr trysky: 4,75 mm
Zrnitost: 0,2-0,8 mm
Spotřeba vzduchu: 3 l/s
Pracovní tlak: 6-8 bar

null

Tryskací pistole SAW 4 Kombi

Tryskací pistole SAW 4 Kombi je určená pro pískovací materiál se zrnitostí do 0,8 mm. Disponuje tryskou z tvrzeného kovu a hadicí k nasávání materiálu. Pistole je doplněná o spodní nádobku o objemu 1 l s bajonetovým závitem umožňujícím rychlé naplnění.

Technické informace
Spotřeba vzduchu: 320-400 l/min
Maximální zrnitost: 0,8 mm
Pracovní tlak: 7 bar
Hmotnost: 880 g