null

Vrtačka BM 2000-10 mm

Vrtačka BM 2000-10 mm je poháněná pneumatickým motorem. Umožňuje přepínání pravého a levého chodu jednou rukou a snadnou výměnu nářadí díky rychloupínacímu sklíčidlu. Odvádění výstupního vzduchu rukojetí zamezí víření brusného prachu, zabudovaný tlumič zaručí extrémní snížení hladiny hluku. Vrtačka disponuje lehkým a ergonomicky tvarovaným kompozitním krytem.

Technické informace
Upínání: 10 mm
Spotřeba vzduchu: 8 l/s
Pracovní tlak: 6,3 bar
Uvolňovací moment: 10 Nm

null

Vrtačka BM-W 1400-10 mm

Vrtačka BM-W 1400-10 mm je s ohledem na své kompaktní rozměry vhodná pro použití i v obtížně přístupných místech. Umožňuje snadnou výměnu nářadí díky rychloupínacímu sklíčidlu. Odvádění výstupního vzduchu rukojetí zamezí víření brusného prachu, rukojeť je neklouzavá a ergonomicky tvarovaná, což zajistí pohodlné používání.

Technické informace
Upínání: 10 mm
Spotřeba vzduchu: 6 l/s
Pracovní tlak: 6,3 bar
Uvolňovací moment: 10 Nm

null

Vrtačka BM 800-13 mm

Vrtačka BM 800-13 mm s přídavnou postranní rukojetí je poháněná pomalu se otáčejícím motorem, vhodná je pro použití s velkými průměry nástrojů. Umožňuje přepínání pravého a levého chodu jednou rukou a snadnou výměnu nářadí díky rychloupínacímu sklíčidlu. Odvádění výstupního vzduchu rukojetí zamezí víření brusného prachu, zabudovaný tlumič zaručí extrémní snížení hladiny hluku.

Technické informace
Upínání: 13 mm
Spotřeba vzduchu: 8 l/s
Počet otáček: 800/min
Uvolňovací moment: 15 Nm