null

Rázový šroubovák SGS 1700-3/4

Rázový šroubovák SGS 1700-3/4″ je ideální pro neautomobilové provozy a servisy pneumatik. Umožňuje 3stupňové nastavení utahovacího momentu díky regulovatelnému přívodu vzduchu. Disponuje příklepovým mechanismem Twin a možností přepínání pravého a levého chodu jednou rukou. Ergonomická rukojeť zamezí bodovému zatížení ruky, tělo je z kompozitu s izolací proti chladu a hluku.

Technické informace
Upínání: 3/4″
Spotřeba vzduchu: 9,1 l/s
Pracovní tlak: 6,3 bar
Utahovací moment: 2978 Nm

null

Rázový utahovák SGS 610-1/2

Rázový utahovák SGS 610-1/2″ je vhodný pro výměnu pneumatik a střední šroubová spojení v autoprovozech, opravnách, montážních dílnách a kovodílnách. Umožňuje 4stupňové nastavení utahovacího momentu díky regulovatelnému přívodu vzduchu. Disponuje válečkovým příklepem a možností přepínání pravého a levého chodu jednou rukou. Gumová rukojeť chrání před chladem.

Technické informace
Upínání: 1/2″
Spotřeba vzduchu: 6 l/s
Pracovní tlak: 6,3 bar
Hmotnost: 2,3 kg

null

Rázový utahovák SGS 2000-1

Rázový utahovák SGS 2000-1″ je vhodný pro autoprovozy užitkových vozů, a to pro velká a pevná šroubová spojení na kolech, osách a karosériích. Vyniká enormní sílou a umožňuje 3stupňové nastavení utahovacího momentu díky regulovatelnému přívodu vzduchu. Disponuje příklepovým mechanismem Twin. Ergonomická rukojeť zamezí bodovému zatížení ruky, tvar pistole zaručí snadné ovládání.

Technické informace
Upínání: 1″
Spotřeba vzduchu: 9,1 l/s
Pracovní tlak: 6,3 bar
Utahovací moment: 3150 Nm

null

Rázový šroubovák SGS 2700-1

Rázový šroubovák SGS 2700-1″ je ideální i pro náročná použití u užitkových automobilů, autobusů, zemědělských a stavebních strojů. Nabízí 3 stupně točivého momentu v pravém a levém chodu a disponuje příklepovým mechanismem Twin. Postranní přídavná rukojeť zaručí snadné vedení nářadí, zatímco vřeteno s otvorem slouží k zajištění nástrčkových klíčů pomocí pojistného kolíku.

Technické informace
Upínání: 1″
Spotřeba vzduchu: 24 l/s
Pracovní tlak: 6,3 bar
Hmotnost: 11 kg