null

Úhlová bruska WSL 125

Úhlová bruska WSL 125 je určená pro brusné kotouče do průměru 125 mm. Aretace vřetena umožní extrémně rychlou výměnu kotouče. Pogumovanou postranní rukojeť lze namontovat pro leváky i praváky. Ochranný kryt chrání před jiskrami. Ovládací páčka s pojistkou zamezí neúmyslnému spuštění nářadí, zatímco odvádění výstupního vzduchu dozadu víření prachu. Díky výkonnému vzduchovému motoru nehrozí shoření nástroje.

Technické informace
Průměr brusných kotoučů: 125 mm
Průměr vřetena: 14 mm
Spotřeba vzduchu: 11 l/s
Pracovní tlak: 6,3 bar

null

Bruska SBS-Set-Base

Bruska SBS-Set-Base je vhodná pro práci na obtížně přístupných místech. Tvořená je robustním kovovým tělem a disponuje nízkou hmotností. Ovládací páčka s pojistkou zamezí neúmyslnému spuštění nářadí, zatímco odvádění výstupního vzduchu dozadu víření prachu. Součástí setu jsou upínací kleště 3 a 6 mm a 5 brusných nástavců 3 a 6 mm.

Technické informace
Upínání nástrojů: 3 a 6 mm
Spotřeba vzduchu: 5 l/s
Pracovní tlak: 6,3 bar
Hmotnost: 600 g

null

Úhlová bruska LH-WSL 100

Úhlová bruska LH-WSL 100 je určená pro rozbrušovací kotouče o průměru 100 mm a vhodná je pro práci na obtížně přístupných místech. Aretace vřetena umožní extrémně rychlou výměnu kotouče. Ochranný kryt chrání před jiskrami. Ovládací páčka s pojistkou zamezí neúmyslnému spuštění nářadí, zatímco odvádění výstupního vzduchu dozadu víření prachu. Díky výkonnému vzduchovému motoru nehrozí shoření nástroje.

Technické informace
Průměr brusných kotoučů: 100 mm
Průměr vřetena: 10 mm
Spotřeba vzduchu: 11 l/s
Pracovní tlak: 6,3 bar